0

تریم S و سطح بالای گرند ویتارای جدید

۲۰۱۴-bmw-7-series-sterling-inspired-by-robbeberking

کمپانی سوزوکی از تریم سطح بالای ویتارای جدید پرده برداشت. این خودرو که S گرید نام دارد نسبت به تریم های دیگر لوکس‌تر و اسپرت‌تر شده و ویژگی‌های متنوعی به آن اضافه شده است.
مهم‌ترین تغییر طراحی در جلو پنجره دیده می‌شود، جلوپنجره پنج تکه‌ای که در میان آن علامت S درج ‌شده است. به گفته‌ی سوزوکی، این خودرو جلوپنجره‌ی شاسی‌بلند iV-4 کانسپت را به عاریه گرفته است. لازم به ذکر است که سوزوکی سال گذشته کانسپت iV-4 را با خود به نمایشگاه فرانکفورت آورده بود.
متأسفانه ویتارا گرید S که در همایش خودرویی شرکت داشت زیر کاپوت آن موتور ۱٫۴ لیتری بوسترجت قرار داشت. البته سوزوکی در نظر داشت که این خودرو را با خود به نمایشگاه‌های دیگر بیاورد و ما امیدوار بودیم که سوزوکی موتوری درخور نام این خودرو برای آن در نظر بگیرد. سوزوکی تا اینجای کار انتظار ما را برآورده نکرد و موتوری ۱۳۸ اسب بخاری را جایگزین موتور قبلی کرد. سوزوکی این بار یک موتور دیگر هم معرفی کرد موتوری بوسترجت و ۱٫۰ لیتری که می‌تواند ۱۱۰ اسب بخار نیرو تولید کند. احتمالاً این موتور را در دیگر تریم‌های این خودرو می‌بینیم.
تغییرات دیگری مثل ال‌ای‌دی‌های روزتاب، چرم و جیر بکار رفته در صندلی‌ها و فرمان خودرو و سیستم ترمز اضطراری (AEB) در این خودرو لحاظ شده که مورد آخر با نام ترمز راداری (RBS) هم شناخته می‌شود.

Suzuki-Vitara-S-Grade-boosterjet-engine-at-IAA-2015

Suzuki-Vitara-S-Grade-2015

Suzuki-Vitara-S-Grade-dashboard-at-IAA-2015

Suzuki-Vitara-S-Grade-front-seats-at-IAA-2015

Suzuki-Vitara-S-Grade-front-three-quarter-right-at-IAA-2015

Suzuki-Vitara-S-Grade-rear-seats-legroom-at-IAA-2015

Suzuki-Vitara-S-Grade-rear-three-quarter-right-at-IAA-2015

منبع: carscoops

این مطالب را هم به شما توصیه می‌کنیم:

دیدگاهی دارید؟

*

code